Mihalikné Kemecsei Melinda kiállítása

Szeptember 4-től új kiállítás nyílt a Sátoraljaújhelyi Városi Könyvtárban. Mihalikné Kemecsei Melindának, a város szülöttének nagy álma vált valóra azzal, hogy alkotásait könyvtárunk minigalériájában a látogatók elé tárhatja. Munkáiban akril- és olajfestmények, valamint szénrajzok láthatóak. Az akrilportrék, szénrajzok mély érzelmeket közvetítenek, míg a tájképek és fantáziaképek a természet és képzelet tükörképei. Mindezek mellett festményeiben Párizs tematikája is feltűnik egyfajta vágyódás vagy inspiráció forrásaként.
„Ez a kiállítás az érzéseim és gondolataim kifejezése a festményeimen keresztül, és nagy öröm számomra, hogy most megoszthatom azokkal, akik szintén szeretik és értékelik a művészetet. Remélem, hogy örömötöket lelitek az alkotásaimban” – hallhatjuk a művésznő gondolatait.
Aki szeretné megtekinteni a páratlan kiállítást szeptember 30-ig megteheti a könyvtár nyitvatartási idejében, hétköznaponként 11 – 18 óra, szombatonként 9-13 óra között.